POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2017

Nasza szkoła już kolejny raz dołączyła do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Już od kilku lat staramy się pomagać tym najbardziej potrzebującym dzieciom. To dzięki naszym uczniom, ich rodzicom udaje się przygotować paczki świąteczne dla najbiedniejszych dzieci z naszego miasta, wśród których są co roku także nasi uczniowie.

Zwracamy się do Was Drodzy Rodzice i Uczniowie!  Razem możemy sprawić, że te święta będą radosne dla tych najmłodszych mieszkańców naszego miasta i ich rodzin. Nie zbieramy pieniędzy! Podczas zbiórki, która potrwa do 6 grudnia 2017 roku zbieramy: odzież, zabawki, książki, żywność długoterminową, środki czystości. Zgromadzone dary prosimy oddawać do wychowawców. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy wspomogą naszą akcję. Nasi wolontariusze wezmą także udział w zbiórce żywności w kutnowskich marketach w dniach 1 - 3 grudnia. Tam również będzie można przekazać żywność bezpośrednio do członków Kutnowskiego Komitetu Obrony Bezrobotnych, które jest koordynatorem akcji w naszym mieście.