BIWAK ZUCHÓW Z 11 KS WATRA

11 i 12 października 2019 r. zuchy z gromad  ZHP działających w strukturach 11 KS Watra uczestniczyły w biwaku integracyjnym. Podczas wspaniałej zabawy uczestnicy biwaku poznali zwyczaje i legendy Indian Ameryki Północnej.W wyniku realizacji zadań. wszyscy zdobyli sprawność Indianina, a zuchy z gromady „Pracowite Mrówki „otrzymały pierwszą gwiazdkę „Zucha Ochoczego”. W spotkaniu uczestniczyły gromady działające w Szkole Podstawowej nr 1 „Wesołe Smerfy” , w Szkole Podstawowej nr 9 „Silne Krople” oraz w Szkole Podstawowej nr 2 „Pracowite Mrówki„ i „Czarne Jagódki”, łącznie 65 zuchów z opiekunami. Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Komendant Szczepu Watra dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 za udostępnienie pomieszczeń i umożliwienie przeprowadzenia biwaku.