MISTRZOSTWA KUTNA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

W piątek 22 listopada w SP nr 1 w Kutnie odbyły się Mistrzostwa Kutna w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii klas V- VI. W zawodach brały udział reprezentacje następujących szkół: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 6, SP nr 7 i SP nr 9. W składzie naszej drużyny grały: Karina Walicka, Milena Chojnacka, Julia Balińska, Maja Rogacka, Zuzanna Zardzawiecka, Nicole Mordzak, Weronika Tęgos, Agnieszka Bryl i Maja Kondras. Opiekunem zespołu była p. Marzanna Kroczek. W wyniku losowania nasza drużyna trafiła na najlepszą drużynę czyli SP nr 1. Dziewczęta walczyły bardzo dzielnie a dodajmy, że w tym składzie grały pierwszy raz. W dodatku pozostałe ekipy to dziewczęta trenujące koszykówkę w klubach sportowych i mające rozszerzony program wychowania fizycznego w klasach sportowych. Dodam również, że dziewczęta z innych szkół miały dużo lepsze warunki fizyczne.

Wyniki wszystkich meczów:

1. SP nr 7 – SP nr 9     2:1
  2. SP nr 2 – SP nr 1     1:7
  3. SP nr 6 – SP nr 7     8:1
  4. SP nr 1 – SP nr 6     7:0
  5. SP nr 2 – SP nr 9     4:5
  6. SP nr 7 – SP nr 1     2:8

Kolejność:

I miejsce    -  SP nr 1

II miejsce   -  SP nr 6

III miejsce – SP nr 7

IV miejsce – SP nr 9

V miejsce -  SP nr 2

Dziękujemy dziewczętom za godne reprezentowanie naszej szkoły i zaznaczenie swojej obecności w Mistrzostwach Kutna w piłce ręcznej. Dobre zaprezentowanie się kilku dziewcząt zaprocentowało pojawiającymi się propozycjami do klubów sportowych.